Про лікаря

приймає лікар вищої категорії
по спеціальності "Ортопедія і травматологія"

Алексєєв Микола Іванович народився в квітня 1966 на півдні України в смт. Нововоронцовка Херсонської області.

Освіта

У 1986 році вступив до Одеського державного медичного інституту на лікувальний факультет. У 1993 році вступив в інтернатуру Інституту удосконалення лікарів на спеціальність ортопедія і травматологія (м.Запоріжжя). У 1995 році закінчив інтернатуру, отримавши кваліфікацію ортопеда-травматолога.

Лікарська практика

1995-2001 рр. – працює лікарем ортопедом-травматологом в Миколаївській Центральній районній лікарні.

2001-2020 рр. – працює лікарем ортопедом-травматологом вищої категорії в Обласній травматології міської клінічної лікарні № 3.

З 2020 р. – працює завідуючим відділом "Ортопедія - Травматологія" Миколаївського Обласного Клінічного Госпіталю Ветеранів Війни.

Додаткова освіта

Починаючи з 2008 р щорічно приймає участь в семінарах і конференціях з питань ортопедії та травматології; стажується і підвищує кваліфікацію в Німеччині, Іспанії, Італії, Англії, США, Швейцарії, Україні, Росії, Чехії та Словаччині:

10-11 квітня 2008 року – конференція "Хірургічне лікування, медична реабілітація, фізіотерапія при переломах кісток і захворюваннях суглобів", м Київ ГУ.

З 2008 по 2019 рр. щорічно в квітні місяці брав участь в міжнародних семінарах з проблем ендопротезування суглобів: "Квітневі тези", Центр ендопротезування, м. Київ.

10-14 листопада 2008 року – підготовка в клініці спортивної і балетної травми по темі "Артроскопічна діагностика травм і захворювань колінного суглоба, нове в артроскопічний хірургії, лікування розриву менісків і хрестоподібних зв’язок, остеоартрозу, медикаментозне лікування і реабілітація спортсменів", м. Київ.

18-19 листопада 2008 року – наукова конференція "Актуальні питання артроскопії, хірургії суглобів та спортивної травми", м. Київ.

27-28 квітня 2009 року – семінар на тему "Ендопротезування колінного суглоба і нові стандарти антикоагулянтної терапії", м. Київ.

27-28 травня 2009 року – II Міжнародний Україно-Австрійський симпозіум, м. Запоріжжя, Україна.

28-29 травня 2009 року – конференція з міжнародною участю "Сучасні теоретичні та практичні аспекти остеосинтезу", м. Донецьк.

17-18 вересня 2009 року- міжнародна конференція на тему "Сучасні технології ендопротезування колінного і тазостегнового суглобів", м. Дніпропетровськ (Дніпро);

15 жовтня 2009 року – практикум-тренінг "Інтрамедулярний блокуючий остеосинтез", м. Одеса.

22-23 березня 2010 року – семінар на тему "Рішення компанії Stryker в наданні допомоги пацієнтам з політравмами", НМА післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

12-13 квітня 2010 року – семінар на тему "Новітні технології та інноваційні рішення в ендопротезуванні великих суглобів", Stryker і Ортомедікал на базі НАМН України, м. Київ.

27-28 травня 2010 року – практичний семінар "Ендопротезування кульшового і колінного суглоба", Zimmer Institute EMEA.

24-26 червня 2010 року – конференція з міжнародною участю "Актуальні питання артрології та спортивної травми", м. Запоріжжя.

7-8 жовтня 2010 року – конференція з міжнародною участю "Актуальні питання артроскопії, хірургії суглобів та спортивної травми", м. Київ.

4-5 листопада 2010 року – семінар на тему "Просунутий курс по ТЕТБС", м. Київ.

30 вересня-01 жовтня 2011 року – науково-практична конференція "Складні випадки ендопротезування кульшового та колінного суглобів", м. Алушта.

12-13 квітня 2012 року – практичний семінар "Тазостегновий і колінний суглоби і ревізійна хірургія", Zimmer Institute EMEA, м. Київ.

29-30 жовтня 2012 року – навчальний курс "Принципи тотального ендопротезування кульшового суглоба", м. Санкт-Петербург, DePuySynthes, Росія та СНД.

15 листопада 2013 року – навчальний курс "Складні випадки первинного ендопротезування", м. Алушта.

11-15 березня 2014 року – акредитація в Американській Академії ортопедичної хірургії, м. Нью Орлеан, штат Луїзіана, США;

19-20 березня 2014 року – курс навчання "Трабекулярний титан при ревізійному протезуванні", факультет ортопедії і травматології Університету Братислави, Словаччина.

18-19 березня 2014 року – майстер-курс "Мультиген: тотальне ендопротезування колінного суглоба", Словаччина.

У 2012, 2013 і 2014 рр. брав участь в науково-практичних семінарах Патрика Мурі на темуу "Хірургічне лікування в ортопедії і травматології", Франкфурт, Німеччина.

11-12 грудня 2014 р. – навчальний курс "Від первинного ендопротезування до ревізійного", Мадрид, Іспанія.

12-13 березня 2015 року – науково-практична конференція з міжнародною участю "Ревізійне ендопротезування великих суглобів: сучасний стан і перспективи вирішення проблем".

20-21 квітня 2015 року – Курс тазостегнової і колінної артропластики, Йорк, Великобританія.

27-29 травня 2015 року – 16-й конгрес Європейської Федерації Національної Асоціації ортопедії і травматології, Прага, Чеська Республіка.

16 квітня 2016 року – Міжнародний семінар з проблем ендопротезування суглобів, м. Київ.

27-29 листопада 2017 року – прийняв участь в спеціалізованому курсі "Primary and revision HIP", організатор "GRUPPO BIOIMPLANTI", Мілан, Італія.

11-12 травня 2017 року – навчальний курс "Hip Revision Masterclass", Берлін, Німеччина.

10-11 жовтня 2017 року – прийняв участь в спеціалізованому курсі: від складного початкового до ревізійного коліна "Cadaver lab course", Крокслей Парк, Великобританія.

29-31 січня 2019 року – науково-практична конференція з міжнародною участю, Швейцарія.

30-31 липня 2019 року – взяв участь в навчанні "Практичний курс первинного/ревізійного протезування стегна і коліна", Гамбург, Німеччина.

6 вересня 2019 року – міжрегіональна конференція на тему "Сучасність ортопедії і травматології півдня України".

28 лютого 2020 року – участь в українсько-швейцарській науково-практичній конференції "Інноваційні підходи до збереження кістки в THA", м. Київ. 

Методи, які використовуються в лікуванні

У своїй практиці Микола Іванович використовує як оперативні, так і консервативні методи лікування великих суглобів, кульшових суглобів при дисплазії, впроваджуючи передові технології європейських і американських лікарів.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ
Лариса Сидоренко

Доброго дня! Писати добрі слова ніколи не пізно, адже так? Так сталося, що ще у квітні 2021 з травмою я попала до відділення травматології госпіталю, - до речі, без блату, без домовленостей. Просто прийшла на консультацію до обласного госпіталю й мене відразу проконсультували й призначили операцію. Мене здивувало, що при оформленні на стаціонар експрес-тест на Covid 19, кардіограма, аналізи, рентген, а після операції всі маніпуляції, перев'язки, харчування - все безкоштовно. У палаті було ще 2 жіночки, яким також зробили відповідні операції. Порадившись з дівчатами, ми, колиші пацієнти відділення Травматології, ортопедії та загальної хірургії Миколаївського обласного клінічного госпіталю Лариса Сидоренко, Валентина Сарафінчан та Валентина Давидько висловлюємо щиру подяку особисто завідуючому відділеням Миколі Івановичу Алєксєєву, лікарям Павлу Семеновичу Табунщику та Михайлу Леонідовичу Зінкевичу, всім представникам операційного блоку, середньому та молодшому сестринському персоналу відділення за високий професіоналізм, турботу та увагу до всіх без виключення пацієнтів, які потрапили у складні життєві ситуації. Не зважаючи на стресову роботу, велику кількість пацієнтів, емоційну напруженість від роботи, ми були під постійним наглядом і ніколи, ніколи не почули від жодного працівника слів: "мені ніколи", "я не буду це робити", "заплатіть, тоді я Вам допоможу","зроблю це потім" тощо. Не можемо не подякувати також персоналу відділення анестезіології та інтенсивної терапії і особисто лікарю-анестезіологу Олександру Геннадійовичу Кожушко, який не відходив від нас під час операції не на мить, надававши не лише медичну допомогу, а й моральну та психологічну підтримку. А це у наш час ой як рідко зустрінеш. Шановні лікарі, сестрички, санітарочки, низький Вам уклін за вашу доброту, нелегку роботу й самовідданість. Бажаємо всім вам без виключення здоров'я, терпіння, гарного настрою та якомога менше роботи, стресів та пацієнтів. Настрій на позитив, адже на вулиці ж сонце та літо. Бережіть себе! З глибокою повагою, Лариса Сидоренко, м. Миколаїв.

Александр

Очень удивляет с какой внимательностью и заботой Николай Иванович относиться к своим пациентам. Хочется выразить благодарность и пожелать здоровья и терпения. Это тот редкий случай когда врач лечит не только тем что делает операцию, а ее выслушает о наболевшем и поможет словом !!!

Железко Юлия

Очень благодарна Николаю Ивановичу !В наше время крайне мало осталось хороший специалистов и найти врача который сможет тебе помочь очень тяжело. Николай Иванович это исключение . Внимательный , грамотный , умный, умеет найти подход к каждому пациенту. Мне пришлось с Херсона ехать на консультации но я ни разу не пожалела . Большое спасибо Алексееву Н.И. за профессионализм!

Федорчук Виталий

Николай Иванович менял мне коленный сустав . Я из Одессы , обратился к врачу по рекомендациям и отзывам. Хотел поблагодарить за то что все прошло хорошо и я сейчас могу ходить !!! Вы большой трудяга , очень талантливый врач. Желаю вам новых вершин. Всем своим родственникам советую Вас как профессионала своего дела!

Ігорь Павлович

Проблемы с суставами у меня были давно через тяжелую роботу и травмы. Но вот случилось так, что отмахиватся от симптомов и болей стало уже некуда. Мой хороший друг в Одессе порекомендовал мне обратися к доктору Алексееву Н.И. Пришлось проявить терпение и дисциплину. Но после операции, выполняя все рекомендации врача, мне удалось достаточно быстро снова встать на ноги. Большое спасибо Николаю Ивановичу за профессионализм и человечность, за то что могу свободно передвигатся.

Анна Сергеевна

В наше время очень сложно найти хороших врачей, да и вообще в принципе достойных специалистов в своей сфере деятельности. К сожалению приходилось в своей жизни не раз обращаться к врачам . Николай Иванович очень выделяется своим профессионализмом и подходом к пациенту. Внимательность и уважительность с которой он относиться к проблеме каждого пациента заслуживает уважение . Всем своим знакомим рекомендую обращаться к действительно хорошему и умному врачу.  

Светлана Петровна

Николай Иванович менял мне тазобедренный сустав . Очень боялась делать операцию , боялась осложнений и зря. Операция прошла легко для меня , восстановление без осложнений и это все благодаря огромному труду Николая Ивановича . Вы буквально с каждым пациентом носитесь , всегда на связи , в выходные дни приезжаете проводите осмотр и перевязки – огромное Вам спасибо за это !

Мацура Олександра

Обратился к Николаю Ивановичу для замены тазобедренного сустава из города Кировограда. Первоначально созвонился с врачом по телефону , выслал снимки , договорился о приеме…Был очень удивлен что таких как я , с других городов , немало. Операция прошла успешно, реабилитационный период без осложнений . Хотел бы поблагодарить Николая Ивановича за его терпение и золотые руки !!! Так как этот врач относиться к пациентам , все время на связи , заслуживает огромного уважения и восхищения. Удачи Вам , терпения и крепкого здоровья !  

Константин Григорьевич

Я был на приёме у врача ортопед-травматолог Алексеев Николай Иванович, врач профессионален внимательный, замечательный специалист своего дела. Выслушал, осмотрел колено, дал рекомендации на лечение. Спасибо.

Светлана Игоревна

Алексеев Николай Иванович-доктор-золотые руки,спасибо Вам, за возвращение мне легкой походки,проблема с тазобедренным суставом решена…Алексей Иванович-дипломатически тактичен,внимательно относится к каждому своему больному ,харизматический с пациентами,что психологически влияет на выздоровление после сложнейших операций,врач -травматолог от Бога,всегда на связи …Спасибо

Матвеев Тимофей

Такого отношения к пациентам я не встречал ранее , ну или же очень редко . Внимательно выслушает,всегда найдет время и ответит на все вопросы , наньчится с пациентами после операций и не важно выходной , праздник или рабочий день . Хочется пожелать терпения , сил и крепкого здоровья Николаю Ивановичу !!!

Юлия

Я сама из Херсона но мне порекомендовали обратиться именно к данному врачу и я не капли не пожалела . Николай Иванович первоклассный специалист которых в наше время очень мало… Была удивлена что много пациентов также с других городов и областей и понятно почему ведь Николай Иванович просто живет своей работой , ни одного пациента не оставит без внимание . Спасибо вам за ваш труд, терпения и внимательность.

Юлия

Говорю огромное человеческое спасибо Николаю Ивановичу за его проделанную работу, поддержку, опыт и доброту. Врач который заботиться о своих пациентах не дает пасть духом и действительно ставит на ноги!

Иван Степаненко

Я обратился к Алексееву Н.И. из Одессы по рекомендации знакомых для замены коленного сустава . Операция прошла успешно и уже через некоторое время я снова могу ходить , к тому же безболезненно . Хочу сказать спасибо за колоссальный труд , врачебную компетентность и профессионализм!!!

Мария Петровна

Николай Иванович делал операцию моей маме по замене тазобедренного сустава , очень переживала ведь маме 82 года , но как оказалось зря. После операции не было никаких осложнений , Николай Иванович был очень внимательный , проводил осмотр каждый день и даже в выходные , всегда был на связи и отвечал на все вопросы . Очень рада что мы обратились именно к вам и очень благодарны !

Татьяна ,Одесса

Врач очень профессионально и с любовью делает свою работу. Не каждый из докторов посвящает свои выходные – больным и ходит с ними после операции, как с маленьким детьми (учит их делать первые шаги), больные по палатам не дадут соврать, не раз присутствовала на обходе и видела обходы других врачей. Да, Алексеев действительно врач от Бога! Николай Иванович, если Вы это читаете, спасибо, Вам огромное за ваш труд и дай Вам Бог здоровья, пусть бережёт Вас от злого взгляда и языка. От души,СПАСИБО!

Петр Алексеевич

Выражаю благодарность Николаю Ивановичу ! Обратился для эндопротезирования тазобедренного сустава . Очень долго не мог определиться где же лучше делать операцию , был на консультации в Херсоне и в Киеве но сам из Николаева и возникало много сложностей. К Алексееву порекомендовали обратиться знакомые. Очень удивил своим профессионализмом и знанием своего дела. Операция прошла успешно и сейчас я снова могу ходить без боли!

Степан Никифорович, Одесса

Хотел поблагодарить Николая Ивановича ! Очень хороший врач и человек , который с большой ответственностью подходит к проблеме каждого пациента. Я очень раз что снова могу безболезненно ходить .  

Михаил

Хочу выразить благодарность Алексееву Николаю Ивановичу ! Попав на прием к Алексееву был очень приятно удивлен ! Врач очень грамотный , умный , внимательный , истинный фанат своего дела . После операции на коленном суставе у меня осложнений не было , рана заживала очень хорошо , на следующий день я уже наступал на ногу. Не смотря на мое хорошее состояние Николай Иванович регулярно заходил и узнавал как мое самочувствие , даже в выходные дни! Побольше бы таких специалистов.

Дмитрий

Я очень рад встречи с Николем Ивановичем, и что сразу удалось найти такого специалиста. Все необходимые анализы сдал еще в Одессе. Доктор помог определится с выбором протеза, оформить все необходимые препараты. Операция прошла успешно и сейчас чувствую себя хорошо. Еще предстоит реабилитация. Но я благодарю Николая Ивановича за всю проделаную работу, а также его человеческое великодушие и терпение.

Нина +380 48 344 65 72, Одеса

Благодарю за помощь Николая Ивановича. Осложнения после перелома ноги оказались очень болезненными, к тому же было страшно, потому что сложно было понять почему они появились и не было доверия к тем врачам, к которым я попала. Но после обращения к Николаю Ивановичу все стало на свои места. Его правильный профессиональный подход помог выявить причины и назначить правильное лечения и реабилитацию. Крепкого Вам здоров’я и долголетия, Николай Иванович. Большое спасибо за помощь.

Константин

Очень грамотный специалист. Сам оперировался у Алексеева – все отлично, и от других пациентов слышал хорошие отзывы. Николаю Ивановичу можно доверять, не подведет.

Алексей

Мой отец в возрасте 78 лет, поскользнувшись, упал. В результате получился перелом шейки бедра. В процессе предоперационного обследования также выяснилось, что у отца низкий гемоглобин, что требовало дополнительного времени на подготовку к операции. Был назначен комплекс препаратов. Всё это время мой отец находился в больнице под наблюдением Алексеева Николая Ивановича. Как только анализы пришли в норму, он его прооперировал. Операция прошла успешно, но отец, не веря в свои силы, поначалу боялся вставать на прооперированную ногу. По настоятельной рекомендации Николая Ивановича он всё-таки начал потихоньку перемещаться, и уже через 8-9 дней мог самостоятельно выходить на улицу по каким-либо делам. Большое спасибо Николаю Ивановичу от всей нашей семьи за то, что поставил отца на ноги, помог ему поверить в себя и вернуться к привычному образу жизни.

Андрей

Наша жизнь без травмы не обходится, ежедневно очередь больных. Доктору Алексееву приходится -принимать людей без выходных! Травматолог он особенный, он умеет сделать так, чтобы стали вы трудоспобными, лечит перелом, ушиб, синяк! Я хочу сказать, спасибо, доктор Вам , этого словами не пересказать: за излеченные руки, бедра, головы. И добра, успехов в жизни, и в работе пожелать! Спасибо, Вам за оказанную помощь.

Гладищук Василь А.

Спасибо большое Николаю Ивановичу. Подкосила проблема с тазобедренным суставом неожиданно, еле ходил, встать с кровати не мог нормально. В моем возрасте операция – это сложно, но благодаря ему все прошло отлично. Как врач и человек он очень внимательный и тактичный, постоянно заходил спросить о моем самочувствии. Огромная ему благодарность за то, что сейчас могу спокойно ходить.

Елена Рок

Алексеев Николай Иванович-доктор-золотые руки,спасибо Вам, за возвращение мне легкой походки,проблема с тазобедренным суставом решена…Алексей Иванович-дипломатически тактичен,внимательно относится к каждому своему больному ,харизматичен с пациентами,что психологически влияет на выздоровление после сложнейших операций,врач -травматолог от Бога,всегда на связи …Спасибо .

Аня

Алексеев Николай Иванович отличный врач. Точнее врач от Бога. Он практически спас мне мою руку. Если бы не он, я не знаю, что бы было. У меня был сложный перелом кисти руки. Там врач практически с кусочков собирал. И то, как он прооперировал, это настоящее чудо. Всю жизнь буду ему благодарна.

Дарья

Николай Иванович лечил мою бабушку со сложнейший перелом ноги со смещением, по прогнозам ногу сохранить было не возможно и надо было ампутировать. Но в результате долгой операции Алексеев не только спас ногу, но и полностью востановил ее функции. Я не знаю кто там чем не доволен, но по моему мнению Николай Иванович необычайно талантливый, бескорыстный и квалифицированный врач, к тому же очень внимателен к пациентам

Александр

Обратился к Николаю Ивановичу по рекомендациям и не пожалел ! Я сам из Херсона созвонился , получил консультацию по телефону . По приезду сдал все анализы на месте , прошел консультацию с врачами перед операцией. Очень доволен профессионализмом , подходом к каждому пациенту. Алексеев Николай Иванович очень хороший врач и мастер своего дела.

Галина Дениско

Семья Дениско! Николай Иванович ! Вы наш ангел спаситель. Теперь мы ходим и спим без боли, благодаря вашим рукам и заботам. Живите долго, не болейте !