Безцементне протезування суглобів

приймає лікар вищої категорії
по спеціальності "Ортопедія і травматологія"

Протез тазостегнового і колінного суглобів закріплюються в організмі людини двома способами – цементним і безцементним. Якщо імплантат встановлюють безпосередньо в кістку, то мова йде про процедуру безцементного протезування суглобу.

Коли рекомендується безцементне протезування? - У медичній практиці перевагу віддають безцементного способу фіксації, навіть при остеопорозі.

Переваги безцементного способу фіксації суглобів

Імплантати, призначені для безцементного протезування суглобу, мають пористу структуру зовнішнього покриття. Встановлюють їх методом щільної посадки, тобто буквально вбивають в спеціально підготовлене для цього місце. Потім відбувається процес остеоінтеграції: кісткова тканина вростає в штучний протез.

Спочатку стабільність компонентів безцементного протеза трохи нижче, ніж при цементної фіксації. Однак після вростання в нього кісткової тканини він стає більш стійким і забезпечує надійну роботу і довговічність.

На що варто звернути увагу при виборі протеза для безцементного протезування в Миколаєві?

Складається тазостегновий безцементний протез з чотирьох частин:

  • вертлужного компонента;
  • вкладиша;
  • головки;
  • ніжки.

На сьогоднішній день, розроблено безліч різних за формою моделей тазостегнового суглоба. Кожна з них має свої переваги. Досвідчений хірург підбирає ендопротез індивідуально, з урахуванням анатомічних особливостей будови опорно-рухового апарату пацієнта.

За вартістю ендопротези відомих виробників приблизно в одну ціну. Однак якщо поставити навіть найдорожчий протез не зовсім професійно, то необхідного ефекту можна не отримати. У цій справі дуже важлива кваліфікація лікаря, його спеціальна підготовка і практичний досвід.

Микола Іванович Алексєєв – лікар ортопед-травматолог вищої категорії, що спеціалізується на проведенні операцій із заміни тазостегнового і колінного суглобів з багаторічним досвідом роботи в цій галузі. Телефонуйте +38 050 64 59 319.